Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за Ноябрь 2015 года
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Семінар «Життя без пластику»

Автор: GLaDos от 18-11-2015, 10:55

В межах наукового екологічного гуртка на біологічному факультеті 5 листопада був проведений семінар «Життя без пластику» під керівництвом кандидата геологічних наук, старшого викладача Смирнової С.М. 

Коло основних проблемних питань, які були висвітлені у межах семінару: 

• Розглянули позитивні та негативні аспекти використання пластику у багатьох галузях виробництва 

• Проаналізували коло екологічних проблем, пов’язаних з суттєвим накопиченням пластикового сміття з «коротким терміном служби» 

• Звернули увагу на надмірне накопичення пластикових відходів на великих ділянках Світового океану, що призвело до відповідного збільшення інтенсивності переселення видів в регіони, де раніше вони не мешкали 

• Привернули увагу до проблеми «біотичного змішання», яка пов’язана з поширенням багатьох організмів на поверхні пластикового сміття. Вторгнення занесених видів може мати катастрофічні наслідки для місцевих видів та біологічного різноманіття 

• Звернули увагу на шляхи зменшення використання пластикової тари у повсякденному побуті.

Семінар «Життя без пластику» 

Фото...

Результати виставки "Осіння тема"

Автор: GLaDos от 17-11-2015, 21:25

Сьогодні творчий клуб "Homo creativus" організував на біологічному факультеті нагородження учасників виставки студентських творчих робіт "Осіння тема". Пальму першості здобула Ольга Олександрівна Цвях, викладач кафедри хімії та біохімії, яка, хоч і не належить до когорти студентів, але виявила бажання поділитися з загалом результатами своєї творчості. Але отримати нагороду за перше місце люб'язно відмовилася, поступившись місцем студентам. Тож перше місце отримала Юлія Волощук за свої фотороботи, друге місце - Аліна Лиманська за різноманітні, але одинаково майстерно створені вироби, третє місце - Ольга Діденко за чарівні осінні квіти. Вітаємо наших переможців та дякуємо всім учасникам за по-справжньому осінню та барвисту виставку.

Результати виставки "Осіння тема"

На фото:  нагородження Юлії Волощук за перше місце у виставці "Осінні барви".

"Студент року" - 2015

Автор: GLaDos от 16-11-2015, 21:56

Щорічне нагородження "Студент року" у цьому році пройшло для біологічного факультету по-особливому значуще - у номінаціях пройшли шість студентів факультету, до того ж троє з них поповнили скарбничку нагород першими місцями у номінаціях.

Ми вітаємо Алексашину Ірину, студентку 6 курсу, за перемогу в номінації "Гордість університету"; Сорокіна Андрія, студента 4 курсу, за перемогу в номінації "Кращий композитор"; студентський телеканал "ANIMA_TV" за перемогу у номінації "Кращий центр".

Також окремі привітання студентам, які пройшли у номінаціях: Волощук Юлія, студентка 4 курсу, стала лауреатом номінації "Журналіст-публіцист"; Костюков Юрій, студент 4 курсу, став лауреатом номінації "Громадський діяч"; Кривошеєнко Андрій, студент 2 курсу, лауреат у номінації "Соліст".
Від щирого серця вітаємо наших студентів з цими досягненнями. Нехай і надалі з вами поруч йтимуть у житті перемога та визнання. Бажаємо сил та натхнення для здіснення нових задумів!

 "Студент року" - 2015

 

Фотоальбом на ANIMA_TV

 

Дотик природи - 2015

Автор: GLaDos от 9-11-2015, 20:38

Переможці Всеукраїнського форуму "Дотик природи 2015"
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти 19-21 жовтня 2015 р. в м. Києві провели черговий Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Ми вітаємо Жайворонок Олександру, М'яку Олександру та Катарєву Анастасію, які представили наш факультет на даному форумі та посіли 3 місце в категорії "Ботаніка". Ми пишаємося вами!

Дотик природи - 2015

Дотик природи - 2015Дотик природи - 2015

 

 

Батьківські збори

Автор: semen от 9-11-2015, 12:58

28 листопада 2015 року об 11:00 відбудуться батьківські збори для студентів І курсу

День відкритих дверей

Автор: semen от 9-11-2015, 12:57

28 листопада 2015 року о 10:00 відбудеться День відкритих дверей на біологічному факультеті

Співпраця з волонтерами Миколаєва

Автор: GLaDos от 7-11-2015, 11:38

За ініціативи творчого клубу "Homo creativus"та з допомогою небайдужих студентів та викладачів біологічного факультету була зібрана посилка для воїнів-захисників України в АТО. Учасники клубу 6 листопада 2015 р. віднесли її до Центу волонтерів Миколаєва на вул. М.Морській, 1 та віддали у руки людей, які частину свого життя присвятили допомозі захисникам нашої Батьківщини.

Співпраця з волонтерами Миколаєва

Фотозвіт на Homo creativus

Центр волонтерів Миколаєва 

Виставка "Осіння тема"

Автор: GLaDos от 7-11-2015, 10:01

Ініціативні студенти творчого клубу "Homo creativus" організували виставку на біологічному факультеті під назвою "Осіння тема". На виставці представлені роботи з бісеру, природних матеріалів, вишивки, картини, фотографії, іграшки на осінню тематику. Всі охочі матимуть нагоду споглядати професійно виконані поробки студентів та викладачів, які забажали прийняти участь у виставці, до 13 листопада та голосувати за роботу, яка сподобалася найбільше, вкинувши свій голос до скриньки голосувань. Наприкінці виставки голоси будуть підраховані, і переможці отримають призи. Тому, будьте активними - виставляйте своє рукоділля, голосуйте, здобувайте гарні враження та перемагайте!

 

Виставка "Осіння тема"

 

Більше фото в Anima-TV

Освіта-2016

Автор: semen от 6-11-2015, 09:31

 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації та ТОВ "НарімЕкспо" організували XIV спеціалізовану виставку "Освіта у 2016 році", яка діяла з 4 по 6 листопада 2015 р. У виставці прийняли участь всі вищі навчальні, професійні та комерційні заклади Миколаєва. У тому числі - МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Викладачі нашого факультету та магістри мали можливість представити науково-дослідну та виховну роботу біологічного факультету, запрошуючи абітурієнтів до вступу до нашого вузу у 2016 р.

 

Освіта-2016

 


Назад Вперед
Наверх