Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за Ноябрь 2016 года
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Х Миколаївські міські екологічні читання

Автор: chemist2016 от 23-11-2016, 20:05

18 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва відбулися ІХ Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків». В межах тематики читань «Чиста енергія для розвитку громад Миколаївщини» виступила аспірант біологічного факультету Сушко Світлана Вікторівна з доповідю "Екологічні ризики вітроенергетичних комплексів у зоні Дніпро-Бузького лиману та морського узбережжя".

 

Х Миколаївські міські екологічні читання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День студента

Автор: chemist2016 от 19-11-2016, 14:24

 

17 листопада 2016 р. в Миколаївському національному університеті ім.Василя Олександровича Сухомлинського відбувся грандіозний концерт до Дня студента .

    На святі були присутні : Перша леді України - Порошенко Марина Анатоліївна, голова Миколаївської обласної державної адміністрації - Олексій Савченко, мер м. Миколаїв - Сєнкевіч Олександр. Також студентів привітав ректор МНУ ім.В.О.Сухомлинського -  Будак Валерій Дмитрович. Дружина президента Марина Анатоліївна разом з головою Миколаївської ОДА Олександром Савченком нагородили найкращих студентів університету - почесними дипломами . Після цього студенти мали змогу написати свої побажання про мир та добробут України в "Книзі миру". Після офіційної частини розпочався святковий концерт, під час якого нагороджували студентів у таких номінаціях : «Годість університету»,  «Соліст та солістка», «Кращий староста», «Спортсмен» , «Хореограф», «Гуртожиток», «Кращий профспілковий лідер» та «Студент патріот». Усіх переможців було нагороджено дипломами та статуетками . Серед усіх переможців були і студенти біологічного факультету ,які перемогли у таких номінаціях : Абрамов Станіслав – «Соліст року» та Бацман Маргарита – «Кращий староста» . Студентів нагороджували герої з відомих фільмів: бетмен, супермен , людина-маска , Робін Гуд та інші.

День студента

 

День студента

 

День студента

 

Курси

Автор: chemist2016 от 9-11-2016, 15:55

З 24 жовтня 2016 року на базі біологічного факультету розпочалися курси поглибленого вивчення біології та хімії,для учнів спеціалізованих шкіл природничого профілю та тих, хто любить біологію та хімію і в майбутньому мріє пов´язати з цими предметами своє життя. Заняття школярів у гуртку "Юний біолог" проходять за напрямами "Ботаніка" та "Зоологія" для учнів 8-9 класів, "Загальна біологія.Еволюційне вчення.Екологія" для учнів 10-11 класів,у гуртку "Юний хімік" за напрямами :"Неорганічна та загальна хімія",Органічна хімія" для учнів 8 - 11 класів.

Курси