» » Святковий концерт "Comеdy biofak"

Святковий концерт "Comеdy biofak"

Автор: Екатерина от 28-03-2015, 12:20
У жарті завжди прихована серйозна мета, а наша мета - допомогти розкрити ваш талант. Для цього запрошуємо всіх на святковий концерт "Comеdy biofak", присвячений Дню сміху.
Отож, чекаємо всіх 1 квітня о 13:15 год. в 320 аудиторії. Велике прохання прийняти максимальну участь. Ви почуєте
співи, перероблені на смішну пісню, сценки, які продемонструють наші студенти, та командний гумор "Comedy biofak"... Гарантуємо масу позитивних емоцій та підвищений настрій. Чекаємо на кожного з вас!! Бо посмішка – інтригує, скромна – розчулює, добра – радує, щаслива – зачаровує, щира – надихає. Усмішка не залишає байдужим. Тож посміхайтеся і кваптеся до нас на концерт!

Святковий концерт "Comеdy biofak"