» » День відкритих дверей в університеті, та презентаційний виступ для абітурієнтів на тему: "Професія-біолог".

7 лютого 2015 р. о 10-ій годині у головному корпусі МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбувся презентаційний концерт для абітурієнтів. У ході цього захопливого дійства на гостей чекали виставки творчих робіт та нагород спортсменів нашого університету, яких у нас велика кількість, а також після концерту відбувся профорієнтаційний захід для абітурієнтів всіх спеціальностей. Біологічний факультет приготував презентаційний виступ на тему: «Професія-біолог», на якому були присутні випускники: Ротаєнко Вадим, Кротова Євгенія, Романюк Анастасія, Купрата Ольга, Бабич Олександр, Косенко Микола; викладачі: Черно В.С., Ларичева О. М., Вичалковська Н.В., Лабенко В.В., Пшиченко В.В, Гаркович О. Л., Наконечний І.В, Авраменко А.О., Димо В. М., Рябцева Ю.С.; магістри та студенти факультету.

Більше фото тут: anima_tv